Takmičarima Knez Lazara Veliki pehar savatea

Izvor: Kurir, 07.Nov.2012, 21:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Takmičarima Knez Lazara Veliki pehar savatea

Viđene su izuzetno kvalitetne borbe. Veliki pehar, dar gradskog sekretarijata za sport namenjen najuspešnijoj ekipi zasluženo je osvojio KBS”Knez Lazar” iz Obrenovca ispred Pobednika i Medaka

BEOGRAD - Ovogodišnji Trofej Beograda u savateu premašio je sva očekivanja. Učestvovalo je preko 150 takmičara iz 9 klubova članova Savate saveza Beograda i gostiju. Zbog velikog broja prijavljenih takmičara eliminacije su održane 28 oktobra u Obrenovcu,a >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << finalni deo Trofeja Beograda 2012 u savateu održan je u nedelju 04 novembra 2012.godine u sportskoj hali Srednje škole u Grockoj.

Takmičenje je održano u organizaciji Savate saveza Beograda,a pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport.Viđene su izuzetno kvalitetne borbe posebno kod pionira i kadeta tako da za budućnost savatea u Beogradu ne moramo brinuti. Veliki pehar, dar gradskog sekretarijata za sport namenjen najuspešnijoj ekipi zasluženo je osvojio KBS”Knez Lazar” iz Obrenovca ispred Pobednika i Medaka.

Najuspešnijim pojedincima su pripali i pehari a to su najbolji mlađi pionir je Aleksa Stojanović iz KBS„Grocka“,najbolji stariji pionir je Petar Glomuz član KBS“Knez Lazar „Obrenovac“,najbolji kadet je Nikola Jevtić iz KBS“Pobednik“Beograd,najbolji junior je Stefan Kališkić član KBS“Knez Lazar“ Obrenovac,najbolji senior je Nenad Marković član KBS„Grocka“a za najboljeg trenera proglašen je Marko Simić trener KBS“Pobednik.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.