Tajna soba u Sanaderovoj kući

Izvor: Vesti-online.com, 19.Jan.2011, 01:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tajna soba u Sanaderovoj kući

Istražitelji su dva puta pregledali kuću bivšeg hrvatskog premijera Iva Sanadera, a onda su od Sanaderovog telohranitelja saznali za tajnu sobu, u kojoj su sakrivena umetnička dela i druge vredne stvari, piše nedeljnik "Nacional".

Nedeljnik navodi da su istražitelji slučajno saznali za sobu i to tako što je Sanaderov telohranitelj, koji je godinama čuvao tajnu o skrivenoj sobi, upitao kolegu iz MUP šta je pronađeno u tajnoj prostoriji.

"Nacional" tvrdi da su >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << za tajnu prostoriju znale i Sanaderova supruga i kćerka i da su prećutale njeno postojanje.

Istražitelji pretpostavljaju da se među umetničkim delima, pronađenim u tajnoj sobi, nalaze nestala dela iz Ministarstva spoljnih poslova, kada je Mate Granić bio ministar, a Ivo Sanader njegov zamenik.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.