Izvor: Piplmetar.rs, 02.Apr.2024, 20:31

TSC pobedio Novi Pazar, het-trik Ljajića

Betadanas 20:21

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole pobedili su danas u Novom Pazaru istoimenog domaćina 4:3 (2:2), u prvoj utakmici 28. kola Superlige Srbije.
Prednost gostima doneo je Miloš Pantović u devetom minutu, a Novi Pazar je preokrenuo golovima Adema Ljajića u 11. i 15. minutu.
Devet minuta kasnije izjednačio je Aleksandar Ćirković.
Golovima Ivana Milosavljevića u 51. i 55. minutu TSC je poveo sa 4:2, da bi poraz Novog Pazara, svojim trećim pogotkom, ublažio Ljajić u četvrtom minutu nadoknade.
Domaćin je od 88. minuta imao igrača manje jer je Ebenezer Anan dobio direktan crveni karton.
Meč na Gradskom stadionu pratilo je 3.000...

Nastavak na Piplmetar.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Piplmetar.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Piplmetar.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.