TRAGIČAN KRAJ NAKON DUGE POTRAGE: Dragan Ranković pronađen mrtav! Razlog tragedije je UŽASAVAJUĆ!

Izvor: SrbijaDanas.com, 23.Feb.2020, 14:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TRAGIČAN KRAJ NAKON DUGE POTRAGE: Dragan Ranković pronađen mrtav! Razlog tragedije je UŽASAVAJUĆ!

Posle tri nedelje okončana je tragično, mladićevo telo pronađeno je obešeno u mestu Crkvine nedaleko od njegovog rodnog sela Donje Grbice, gde je i viđen poslednji put.

Ovu informaciju potvrdio nam je rođak mladića. I u MUP Kragujevac potvrđeno nam je da je pronađeno beživotno telo u ataru sela Donje Grbice, kod reke Uglješnice i da se sumnja da je reč o nestalom mladiću. Telo je po nalogu tužioca poslato na obdukciju.

Prema još nepotvrđenim informacijama >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << on je od zelenaša uzeo novac za svog prijatelja i pošto nije imao da vrati, oprostio se sa svima i od tada mu se gubio svaki trag.

- Dragan je bio dobar i pošten momak zaposlen u ovdašnjem trgovinskom lancu "Trnava". Uzeo je pare na kamatu za svog prijatelja, koji dug nije vraćao. Zelenaši su ga pritiskali i maltretirali do te mere da se odlučio na ovako radikalan korak - kaže nam njegov školski drug.

Ovu priču je u neformalnom razgovoru za medije potvrdio i jedan od mladićevih rođaka.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.