Izvor: medio.rs, 09.Feb.2015, 00:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TESKE RECI Bora sokirao svojim misljenjem
Smatra da njegov kolega nije pevač
Jedan od kandidata u "Pinkovim zvezdama" sinoć je otpevao pesme Miše Kovača i Olivera Dragojevića. Uprkos tome što je mladi pevač dobio svih pet glasova, Bora Đorđević je rešio da otkrije svoje mišljenje o svojim kolegama.
- Da se razumemo, Oliver Dragojević jeste odličan pevač, dok Miša Kovač uopšte nije pevač, tako da je kandidat bio bolji od njega - rekao je Bora.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






