TEŠKA NESREĆA U BARAJEVU: Poginuo mladić, dvoje povređeno!

Izvor: Kurir, 29.Apr.2014, 14:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TEŠKA NESREĆA U BARAJEVU: Poginuo mladić, dvoje povređeno!

BEOGRAD - Nemanja J. (27) poginuo je noćas u saobraćajnoj nesreći u Barajevu. U udesu su teško povređene dve osobe.

Do nesreće je došlo kada je automobil “pasat”, sa švedskim tablicama, izleteo sa kolovoza u jednoj krivini. Za volanom je bio mladić bez dokumenata, ali je brzo utvrđeno da je u pitanju državljanin Švedske srpskog porekla, Stefan L. (21).

U momentu dolaska Hitne pomoći, Nemanja J. je još davao znake života, ali je preminuo >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << po prijemu u beogradski Urgentni centar.

U bolnicu su i vozač “pasata” koji ima teške povrede, kao i devojka koja je bila u vozilu, i koja nije životno ugrožena.

(Blic)

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.