Izvor: Nezavisne Novine, 30.Okt.2013, 08:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Svadba neizvodiva bez 15.000 maraka
BANJALUKA, SARAJEVO - Mladencima u BiH potrebno je minimalno 15.000 maraka kako bi isfinansirali svadbu s oko 250 zvanica.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Svadba neizvodiva bez 15.000 maraka
Izvor: Capital.ba, 30.Okt.2013
BANJALUKA/SARAJEVO, Mladencima u BiH potrebno je minimalno 15.000 maraka kako bi isfinansirali svadbu s oko 250 zvanica. Ističu to u preduzećima čija je djelatnost priprema ovog svečanog pira i u ..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






