Izvor: Mondo, 03.Apr.2017, 08:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sunčano i danas, a od sutra...
U Srbiji će danas biti pretežno sunčano i toplo, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
Foto: Mondo/ Stefan Stojanović
Jutarnja temperatura biće od 3 C na jugoistoku do 13 C u južnom Banatu, najviša dnevna od 20 do 24 stepena.
Duvaće slab i umeren, u južnom Banatu i donjem Podunavlju, povremeno jak, istočni i jugoistočni vetar.
Tokom noći u južnim i jugozapadnim krajevima promenljivo oblačno ponegde sa kišom i kratkotrajnim >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << pljuskovima.
U Beogradu će biti pretežno sunčano i toplo. Vetar slab i umeren istočni i jugoistočni. Jutarnja temperatura biće oko 12 C, najviša dnevna oko 23 stepena.
Prema izgledima vremena za narednih sedam dana, do 10. aprila, preovlađivaće promenljivo oblačno i svežije, mestimično sa kišom i lokalnim pljuskovima koji će ponegde biti praćeni grmljavinom, u višim planinama sa susnežicom i snegom.
U subotu se očekuje prestanak padavina i delimično razvedravanje. U nedelju i početkom naredne sedmice pretežno sunčano uz porast temperature.













