Stravično: Prijatelja ubo nožem 40 puta

Izvor: Mondo, 29.Dec.2014, 15:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stravično: Prijatelja ubo nožem 40 puta

Lekari užičke bolnice bore se za život Rajka M. sa Tare koga je juče popodne krvnički nožem izbo njegov poznanik Aleksandar O. (40) iz Bratunca u Republici Srpskoj.

Foto: Guliver/Getty Images

U Rajkovoj kuću u selu Jasikovica na putu Tara – Bajina Bašta, gde su dvojica prijatelja provodila dan uz čašicu, došlo je do prepirke, zatim i tuče u kojoj je Aleksandar potegao nož. Svom domaćinu, prema informacijama iz užičke bolnice, zadao je između 30 i 40 uboda od čega 17 po glavi i licu.

Prema nezvaničnim sazanjima "Blica“ Aleksandar O. je na Taru dolazio često gde je nadničio kao drvoseča. Njemu je određen pritvor do 30 dana.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.