Stounhendž pristupačniji turistima

Izvor: B92, 17.Dec.2013, 14:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stounhendž pristupačniji turistima

Novi centar za posetioce Stounhendža biće otvoren sutra, na vreme za zimski solsticij, i sa ciljem da milionima turista pruži veći užitak u najpoznatijem praistorijskom spomeniku u Britaniji.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Stounhendž pristupačniji turistima

Izvor: Nezavisne Novine, 17.Dec.2013

LONDON - Novi centar za posjetioce Stounhendž biće otvoren sutra, na vrijeme za zimski solsticijum, i sa ciljem da milionima turista pruži veći užitak u najpoznatijem praistorijskom spomeniku u Britaniji.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.