Stiven Morisi: Princ Hari je apsolutni idiot

Izvor: Kurir, 01.Okt.2012, 12:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stiven Morisi: Princ Hari je apsolutni idiot

LONDON - Bivši frontmen britanske rok grupe "Smits" Morisi nema dlake na jeziku i, pošto je uporedio patriotizam na Olimpijskim igrama u Londonu sa duhom nacističke Nemačke, okomio se na princa Harija.

"Nisam iznenađen Harijevim (incidentnim) ponašanjem u Las Vegasu, jer je on oduvek bio apsolutni idiot", izjavio je britanski muzičar.

Patrik Stiven Morisi nije samo kritikovao mlađeg unuka kraljice Elizabete druge, veći i celu birtansku kraljevski porodicu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<
"Monarhija je, pre svega, jedno preduzeće. Njima je važno da britanska javnost nastavi da finansira luksuzni način života ogromne, rasipničke i nepotrebne kraljevske porodice. To je tužno. Vilijam ubija jelene, omiljeno Kejtino jelo je guščja pašteta koja se proizvodi na najokrutniji način, a Hari ubija bizone...", rekao je Morisi.

"To su najneprijatnije i najarogantnije osobe na svetu. Gorka priča. Trebalo bi svi da podnesu ostavke i da se penzionišu", zaključio je vođa nekadašnjih "Smitsa" za australijski sajt "Njuz".

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.