Stejsi Kibler: Neću se udati za Klunija

Izvor: Mondo, 27.Okt.2012, 20:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stejsi Kibler: Neću se udati za Klunija

Ali, ne planira ni da ga ostavi...

Džordž Kluni (51) je, navodno, Elizabetu Kanalis ostavio baš zato što je insistirala na braku i deci, a njegova sadašnja devojka Stejsi Kimbler (33) kaže da joj to nije na pameti.

"Brak i deca nisu na mojoj listi želja. To nikad i nisam imala u planu i o braku i deci ne želim ni da govorim", izjavila je seksepilna Stejsi.

Kluni deli njeno mišljenje i u intervjuima na pitanje o veridbi i braku uvek negativno odgovara.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
"Ne razmišljamo o tome niti nam je brak prioritet. Srećni smo zajedno i to je dovoljno", nedavno je Kluni izjavio za magazin "Rolling Stone".

Glumac i bivša rvačica u vezi su već više od godinu dana.

(MONDO)

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.