Srušio se balon kod Luksora, 19 turista poginulo

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Feb.2013, 10:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srušio se balon kod Luksora, 19 turista poginulo

LUKSOR -

Najmanje 19 stranih turista je poginulo danas kada se iznad drevnog egipatskog grada Luksora srušio balon u kome su bili, saopštio je neimenovani zvaničnik bezbednosne službe.

Taj zvaničnik je naveo da je do nesreće došlo kada je balon eksplodirao i zapalio se, srušivši se potom u polja šećerne trske, zapadno od Luksora, oko 510 kilometara južno od Kaira.

Reporter agencije AP na licu mesta video je osam tela, koje su pripadnici hitnih službi odneli sa mesta nesreće.

Među poginulim turistima su Francuzi, Britanci i drugi.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Poginulo 19 turista kod Luksora

Izvor: Radio 021, 26.Feb.2013

Najmanje 19 stranih turista poginulo je danas kada se iznad drevnog egipatskog grada Luksora srušio balon u kome su bili, saopštio je neimenovani zvaničnik bezbednosne službe.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.