Srpska pevačica na dodeli Gremija u društvu supruga

Izvor: B92, 13.Feb.2017, 12:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpska pevačica na dodeli Gremija u društvu supruga

Srpska pevačica Emina Jahović pohvalila se na Instagramu fotografijama iz Los Anđelesa.

Ona je u Kaliforniju otputovala sa svojim mužem Mustafom Sandalom i prijateljima. Pevačica se, osim interesantnim stajlingom, pohvalila i prisustvom na dodeli Gremi nagrada.

Emina je na sebi imala neobičnu kreaciju, haljinu sa tirkiznim delom, crnom čipkom i krem detaljima koju je uklopila sa crnim čizmama preko kolena. Ne sumnjamo da je stajlingom parirala svetskim zvezdama koje su se pojavile na dodeli.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.