Španović: Jedva čekam kvalifikacije u subotu

Izvor: Politika, 06.Mar.2014, 13:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Španović: Jedva čekam kvalifikacije u subotu

SOPOT –Reprezentativka Srbije u atletici Ivana Španović koja u subotu izlazi na zaletište skoka u dalj na prvenstvu sveta u dvorani u Sopotu, poručila je danas da jedva čeka start takmičenja.

„Poljska je glavni cilj u ovoj sezoni i svakako nešto za šta sam se spremala ove zime. Došla sam u Sopot zadovoljna, pošto sam postavila rekord od 6,92 metara. Ovo mi je prvo dvoransko prvenstvo sveta i jedva čekam kvalifikacije u subotu”, izjavila je Španović.

Bronzana >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << na prvenstvu sveta na otvorenom u Moskvi prošle godine, izaći će na zaletište u kvalifikacijama skoka u dalj u 12,15 sati, a finale je u nedelju od 15,05 časova.

Pored Šanovićeve, boje Srbije braniće i Asmir Kolašinac u bacanju kugle, koji u subotu učestvuje u kvalifikacijama.

Prvenstvo sveta u Sopotu se uz učešće preko 600 atleticacra iz 143 zemlje održava od 7. do 9. marta.

Tanjug

objavljeno: 06.03.2014

Nastavak na Politika...



Povezane vesti

Španović: Jedva čekam kvalifikacije

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Mar.2014

Reprezentativka Srbije u atletici Ivana Španović koja u subotu izlazi na zaletište skoka u dalj na prvenstvu sveta u dvorani u Sopotu, poručila je danas da jedva čeka start takmičenja.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.