Izvor: NoviMagazin.rs, 14.Dec.2018, 16:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Snega ima na mnogim putevima Srbije

JP "Putevi Srbije" je na osnovu izveštaja Štaba zimske službe danas saopštilo da je u podne snega bilo na mnogim putevima, ne samo u planinama.

Na putevima najviše, "A kategorije prvog pririteta održavanja" snega ima do pet santimetara na deonicama u okolini Ivanjice, Novog Pazara, Užica, Raške, Ribarića, Valjeva, Šapca, Prištine, Prijepolja, Vranja i drugde.

Zbog niske temperature mogući su poledica i magla na putevima, pogotovo duž reka, kotlina, klisura >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << kao i na mostovima.

Zabrane za šlepere i kamione sa prikolicom je na snazi na nizu puteva, navelo je JP "Putevi Srbije".

JP "Putevi Srbije" savetuje vozačima da ne kreću na put bez zimske opreme i lanaca, da voze oprezno i pažljivo i smanje brzinu.

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.