Izvor: Nezavisne Novine, 10.Apr.2016, 13:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Snažan zemljotres pogodio Avganistan
KABUL - Zemljotres jačine 6,6 stepeni Rihterove skale pogodio je Avganistan, a potresi su se osetili u Indiji, Pakistanu i Tadžikistanu.
Najpre je saopšteno da je podrhtavanje tla iznosilo 7,3 stepeni.
Navodi se da je epicentar na dubini od 210 kilometara i na 39 kilometara udaljenosti od grada Aškašama.
Svedoci navode da su se potresi osetili u prestonicama Avganistana i Pakistana, dok je nekoliko zgrada u Nju Delhiju evakuisano.
Za sada nema izveštaja o povređenima ili šteti.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




