Smeh ili suze: Ples i pesma u čast Trampa VIDEO

Izvor: B92, 06.Jul.2017, 20:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Smeh ili suze: Ples i pesma u čast Trampa VIDEO

Nastup s "nezaboravnom" koregrafijom u čast američkog predsednika Donalda Trampa Varšavi na državnoj televiziji izveo je jedan poljski pevač.

Andžej Roševič poznat po muzičkim hvalospevima sadašnjoj poljskoj konzervativnoj vladi, a prethodno sovjetskom vođi Mihailu Gorbačovu, komponovao je i napisao na engleskom jeziku tekst pesme u čast predsednika Trampa "Tramping and jumping is trendy. I'm a trendy Andy" i zajedno s partnerkom otplesao je u jutarnjem programu nacionalne >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << televizije TVP.

Poljaci na internetu primećuju da ne znaju da li da plaču ili da se smeju rimovanom pozivu Roševiča - "pevaj i skači za Donalda Trampa" ili da prestanu da plaćaju pretplatu državnoj televiziji koja je Roševiča pustila u program.

Na sreću Poljaka, Tramp tokom svog kratkog, 16-časovnog boravka u Varšavi nije mogao da vidi klip u svoju čast.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.