Škola u Rudovcu dobija fiskulturnu salu

Izvor: Mondo, 04.Okt.2015, 11:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Škola u Rudovcu dobija fiskulturnu salu

Gradski menadžer Goran Vesić obišao je radove na izgradnji fiskulturne sale u osnovnoj školi u lazarevačkom naselju Rudovac.

Foto: Beoinfo

On je rekao da će Grad Beograd pomoći i obezbediti sredstva kako bi sala bila u potpunosti završena.

Vesić je novinarima, nakon obilaska radova, rekao da ta škola ima oko 270 učenika i pokriva pet okolnih sela.

Kamen temeljac za izgradnju fiskulturne sale postavljen je 1991. godine i do pre nekoliko >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << meseci se tu ništa nije radilo, rekao je Vesić dodavši da je opština Lazarevac u dogovoru sa predstavnicima Grada Beograda izdvojila određena sredstva da se završe grubi radovi.

On je rekao da je Opština Lazarevac, u dogovoru sa Gradom Beogradom, izdvojila sredstva da se urade grubi radovi na sali, a potom će Grad pomoći da se radovi završe do kraja i da se sala opremi.

Tako će učenici konačno moći da je koriste, što je naročito važno u zimskom periodu, a bitno je i to što u tom delu opštine ne postoji zatvoren objekat namenjen sportu, pa će sala biti dostupna i građanima, istakao je Vesić.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.