Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Nov.2011, 20:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Širenje Novog Sada predviđeno urbanističkim planom
NOVI SAD -
Prema prvim rezultatima popisa stanovništva u Novom Sadu u odnosu na 2002. godinu broj stanovnika povećan je za 13 odsto.
Ipak, iako nam se čini da je u gradu gužva, da nema dovoljno parking mesta, urbanisti tvrde da je generalnim urbanističkim planom povećanje predviđeno i da je vojvođanska prestonica spremna na takvu situaciju.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






