Sinu Željka Mitrovića još 30 dana pritvora

Izvor: Blic, 19.Avg.2013, 15:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sinu Željka Mitrovića još 30 dana pritvora

Sinu vlasnika "Pinka" Aleksandru Mitroviću (19), koji je osumnjičen da je u julu automobilom pregazio Andreu Bojanić (17) u Ustaničkoj ulici, danas je produžen pritvor za 30 dana. Njegov advokat Milenko Milisavljević podneće žalbu Višem sudu u Beogradu na rešenje o produženju pritvora, jer smatra da nema razloga da njegov klijent ostane u Centralnom zatvoru.

Milenko Milisavljević navodi da je istražni sudija Dragoljub Zdravković, koji vodi istragu protiv sina Željka >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Mitrovića, u protekle dve i po nedelje bio na odmoru, zbog čega u međuvremenu nije izvršena nijedna nova istražna radnja.

Istražni postupak biće nastavljen u petak kada se sudija vrati sa odmora.

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Željko Mitrović

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Sinu Željka Mitrovića produžen pritvor

Izvor: NoviMagazin.rs, 19.Avg.2013

Sinu vlasnika medijske kompanije Pink Aleksandru Mitroviću (19), osumnjičenom da je u julu automobilom pregazio Andreu Bojanić (17) u Beogradu, danas je produžen pritvor za 30 dana.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Sinu Mitrovića pritvor još mesec dana jer je sudija na odmoru!

Izvor: Telegraf.rs, 19.Avg.2013

Advokat Milenko Milisavljević naveo da je istražni sudija Dragoljub Zdravković, koji vodi istragu protiv sina Željka Mitrovića, u protekle dve i po nedelje bio na odmoru, zbog čega u međuvremenu nije izvršena nijedna nova istražna radnja

Nastavak na Telegraf.rs...

Mitrovićev sin u pritvoru još najmanje 30 dana

Izvor: Nezavisne Novine, 19.Avg.2013

BEOGRAD - Sinu vlasnika "Pinka" Aleksandru Mitroviću (19), koji je osumnjičen da je u julu automobilom pregazio Andreu Bojanić (17) u Ustaničkoj ulici, danas je produžen pritvor za 30 dana.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.