Sin Svetlane Ražnatović povređen u direktnom sudaru

Izvor: B92, 10.Jan.2016, 11:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sin Svetlane Ražnatović povređen u direktnom sudaru

Kako prenosi “Blic“ sin folk zvezde Svetlane Ražnatović, Veljko Ražnatović, juče je doživeo saobraćajni udes u Republici Srpskoj.

Nesreća se dogodila kada je automobil iz suprotnog smera udario u automobil kojim je upravljao Veljkov prijatelj.

Izvor za “Blic“ je kazao da se saobraćajna nesreća dogodila kod mesta Šamca, kada su Veljko i njegov drug pokušali da izbegnu nesavesnog vozača iz suprotnog smera.

Naime, čovek koji je upravljao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << automobilom koji je išao ispred njih naglo je zakočio i bez žmigava skrenuo desno. Da bi se izbegao sudar vozač automobila u kojem je sedeo Veljko skrenuo je ulevo i tako naleteo na automobil koji im je išao u susret.

Veljko i njegov drug imaju teže povrede, ali su van životne opasnosti. Veljku je ustanovljen prelom šake. Dodatnim analizama će biti podvrgnut danas.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.