Sigurno su pokušali da prisluškuju Vučića

Izvor: Mondo, 07.Nov.2014, 09:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Sigurno su pokušali da prisluškuju Vučića"

Bivši direktor Vojnobezbednosne agencije Svetko Kovač ocenio da su premijera Aleksandra Vučića prošle subote u Miškovićevom hotelu "Kraun plaza" za vreme zasedanja Trilateralne komisije, sigurno pokušali da prisluškuju i tajno snimaju

Foto: Beta, Emil Vaš

On je rekao da Kontradiverzioni tim Ministarstva odbrane nikad ne greši.

Komentarišući činjenicu da je taj tim u salonu gde je Vučić trebalo da ima sastanke sa stranim državnicima i biznismenima, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << našao skrivenu prislušnu tehniku, Kovač za Blic kaže da VBA ne bi pokrenula istragu da nema ozbiljnih indicija.

"Kolege koje se godinama bave zaštitom od prisluškivanja mogu odlično da procene o kakvoj kameri je reč", dodao je on.

Prema rečima Kovača, ljudi su jako dobro obučeni za svoj posao i znaju razliku između kamere koja sve snima i one koja samo prenosi sliku u realnom vremenu.

"Uostalom, na licu mesta se vidi da li kamera ima mikrofon ili ne. Nema tu nikakve filozofije", naglasio je Kovač, a prenosi Blic.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.