Severina plakala na koncertu u Zetri

Izvor: Blic, 13.Okt.2013, 20:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Severina plakala na koncertu u Zetri

Hrvatska pevačica Severina Vučković održala je spektakularan koncert, u sklopu svoje turneje "Dobrodošao u klub", pred sarajevskom publikom u Zetri. Kako je emotivno doživela ovaj nastup, pevačica se rasplakala na bini.

Pevačica je pred oko 9,000 ljudi pevala neke od svojih prepoznatljivih hitova poput "Uzbuna", "Lola" i "Mili moj", tokom koje se i rasplakala i poručila publici da je voli.

Severina je imala trenutak slabosti i tokom izvođenja pesme >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << "Grad bez ljudi", kada je savila glavu i počela da plače.

Pred sam kraj pevačica se zahvalila publici:

- Hvala vam što ste došli. Ja sam htela da studiram u Sarajevu, ali se desila '91. godina. Niko nema srce kao vi. Hvala vam što ste nahranili moje srce u ovim danima kada ono slabi - poručila je Seve

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Severina

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.