Izvor: Kurir, 12.Jul.2012, 10:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Selma Bajrami rodila dečaka od 4 kilograma
Pevačica se zbog komplikacija u trudnoći porodila carskim rezom
BEČ - Selma Bajrami na svet donela dečaka od četiri kilograma.
Ona se porodila u sredu oko 16 sati carskim rezom.
"Pošto beba nije bila u ispravnom položaju, doktori su rekli da dođem u petak, a ja sam insistirala da se odmah porodim. Predložili su carski rez i pristala sam. Još uvijek me jako boli, ali beba je prekrasna. Nije što je moja, ali je stvarno divna", odmah posle porođaja izjavila je novopečena mama.
Selma se porodila u Beču. Po izlasku iz bolnice o Selmi i njenom sinu brinut će se njena mama koja je iz Tuzle doputovala u Beč.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






