Selaković: Predsednik Srbije nema veze sa prodajom Vrššačkih vinograda

Izvor: Blic, 29.Nov.2013, 15:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Selaković: Predsednik Srbije nema veze sa prodajom "Vrššačkih vinograda"

Član predsedništva Srpske napredne stranke Nikola Selaković izrazio je danas uverenje da predsednik Srbije Tomislav Nikolić nema nikakve veze sa privatizacijom "Vršačkih vinograda". Nikola Selaković

Selaković je na konferenciji za novinare u sedištu stranke, odgovarajući na pitanja u vezi sa tvrdnjama lidera URS Mladjana Dinkića da su saradnici predsednika Srbije vršili pritisak da se potpiše štetan ugovor o prodaji Vršačkih vinograda kineskoj firmi Guan Nan, istakao >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da ne može da govori o paušalnim optužbama.

- Ako postoji prostor da državni organi reaguju uveren sam da će reagovati tako što će poštovati ustav i zakone države, ali i svoju službu - rekao je Selaković.

Iz kabineta predsednika Srbije ranije su naveli da su ukazivali na štetnost predloga ugovora o prodaji Vršačkih vinograda kineskoj kompaniji Guan Nan, a da je iz Dinkićevog kabineta vršen pritisak da se ugovor potpiše.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.