Šarićev klan još deluje u Crnoj Gori

Izvor: Blic, 26.Okt.2013, 15:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šarićev klan još deluje u Crnoj Gori

Broj organizovanih kriminalnih grupa u Crnoj Gori se 2013. smanjio u odnosu na prethodnu godinu, ali su opstali neki od onih koji imaju međunarodnu kriminalnu reputaciju, poput grupa Darka Šarića i Nasera Keljmendija.

Prema nezvaničnim saznanjima podgoričkih “Vijesti”, posljednji podaci ANB i Uprave policije iz ove godine, koji su bili dostupni poslanicima, svedoče da se broj organizovanih kriminalnih grupa smanjio u odnosu na prošlu godinu, kada ih je bilo 28.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
Nisu, međutim, nestali klanovi, odnosno grupe Darka Šarića, Nasera Keljmendija i Safeta Kalića, koji su optuženi za šverc droge i pranje para. Od njih trojice, Šarić i Kalić su još u bekstvu.

Policija i Sektor organizovanog kriminala ANB poseduje obimne podatke o oganizovanim kriminalnim grupama, kojih je pre nekoliko godina bilo čak 35, odnosno jedna manje nego u Srbiji, pišu “Vijesti”.

Podgoriči list navodi i da je Lana Popović (32), nevenčana supruga Darka Šarića, preko društvene mreže Fejsbuk čestitala 43. rođendan odbeglom narko-bosu i objavila njihovu zajedničku fotografiju.

Poternica za Darkom Šarićem raspisana je u januaru 2010.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.