Izvor: RTS, 30.Okt.2011, 12:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Saobraćaj umerenog intenziteta
Kolovozi u Srbiji su suvi, a saobraćaj je umerenog intenziteta, gužve se očekuju u toku popodneva. Zadržavanje na granici do 30 minuta.
Saobraćaj je u Srbiji jutros umerenog intenziteta, odvija se bez većih problema na suvim kolovozima i povoljne vremenske uslove, ali se posle podne očekuje veći broj vozila na putevima, saopštio je Auto moto savez Srbije.
Putnička vozila se na graničnim prelazima, kao i juče, zadržavaju do 30 minuta.
Na deonicama >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << trasiranim kroz stenske useke i klisure učestala je pojava odrona.
Zbog radova na auto-putu E-75 kroz Beograd vozačima se savetuje da koriste zaobilazne puteve.
Za saobraćaj je i dalje zatvorena petlja na auto-putu E-75 kod Zrenjanina, pa se vozačima savetuje da koriste zaobilazne puteve.
Korišćenje alternativnog puta savetuje se i zbog radova na povezivanju auto-puteva E-70 i E-75 kod Ostružnice.
Zbog radova na auto-putu E-75, privremeno je zatvoren deo kolovoza iz pravca Beograda prema Šidu, na delu petlje "Dobanovci".
Zatvorena je i deonica autoputa E-75 u smeru od Niša ka Beogradu kod Mokroluškog brda.
Zbog radova je izmenjen režima saobraćaja na auto-putu E-75, u smeru Beograd-Niš, kod petlje "Kolari".


















