Izvor: Kurir, 26.Feb.2014, 09:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Saobraćaj pojačan na Pančevcu i od Kaluđerice ka centru
BEOGRAD - Saobraćaj u Beogradu jutros je povremeno pojačan i umerenog je intenziteta na prilazima gradu, izjavio je dežurni dispečer udruženja "Žuti taksi" Vlada Ivetić.
Na Zrenjaninskom putu i Pančevačkom mostu, na delu Smederevskog puta od Kaluđerice, kao i na Ibarskoj i Savskoj magistrali u pravcu prema centru Beograda povremeno je povećan broj vozila, ali za sada nema većih gužvi, rekao je Ivetić.
Na beogradskim ulicama saobraća 1.329 vozila javnog gradskog prevoza, od kojih 144 tramvaja, 94 trolejbusa i 1.091 autobus, rečeno je u dispečerskoj službi Gradskog saobraćajnog preduzeća Beograd.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












