Sanderlend nastavio da pobeđuje sa Di Kanijom

Izvor: Vesti-online.com, 20.Apr.2013, 20:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Sanderlenda pobedili su na svom terenu ekipu Evertona rezultatom 1:0 u 34. kolu Premijer lige.

Znaju da proslave - igrači Sanderlenda i trener Paolo di Kanio

Jedini gol na utakmici koja je igrana na "Stadionu Svetlosti" postigao je Sesenjon u 45. minutu. Ovaj gol doneo je ovacije na tribinama, a posebno je obradovao trenera Paola Di Kanija, koji je ponovo euforično i u svom stilu proslavio gol za pobedu.

Arsenal >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je gostima nadigrao Fulam 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Per Mertezaker u 43. minutu. "Tobdžije" su sa nova tri boda ponovo preuzele treću poziciju od Čelsija, a "plavci" imaju dva boda manje, ali i dva meča manje.

U ostalim današnjim mečevima 34. kola Kvins Park Rendžers je poražen od Stouka sa 0:2, čime je praktično ostao zakovan za dno tabele,  Norič je pobedio Reding sa 2:1, a Vest Hem ekipu Vigana rezultatom 2:0.

Bodove su podelili Sautempton i Svonsi 0:0, kao i VBA u meču sa Njukaslom 1:1.

U nedelju će igrati Totenhem - Mančester Siti i Liverpul - Čelsi, dok će se u ponedeljak sastati Mančester Junajted i Aston Vila.