STRAVIČAN PRIZOR U PRIJEPOLJU! Radniku mašina otkinula stopalo!

Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Jun.2017, 17:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

STRAVIČAN PRIZOR U PRIJEPOLJU! Radniku mašina otkinula stopalo!

Na lice mesta su izašli nadležni organi

Građevinski radnik D.K. u petak je teško povređen na gradilištu u Ivanju, kada mu je mašina koja proizvodi beton otkinula stopalo leve noge nakon čega je hitno prebačen na hirurško odeljenje prijepoljske bolnice, gde je operisan i nije životno ugrožen.

Na lice mesta izašli su nadležni organi i izvršili uviđaj. D.K. (34), a nesreća se dogodila nešto posle 15 časova na radnom mestu. Doktor Rajko Divac je rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << da je radnik zbrinut, odmah operisan i nije životno ugrožen.

- Pacijent se nalazi u stabilnom stanju, hiruški je zbrinut, urađena je hemostaza i zaustavljeno dalje krvarenje - kazao je dr Divac.

Jasminka Bošković, portparol Opštinskog javnog tužilaštva u Prijepolju, kazala je da su uviđaj obavili pripadnici PU Prijepolje u pratnji dežurnog tužioca Maide Iglice i inspektora za zaštitu na radu Olivera Mrdakovića.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.