SPREMA SE HAOS Trampova bivsa zena ulazi u rijaliti

Izvor: medio.rs, 08.Maj.2017, 17:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SPREMA SE HAOS Trampova bivsa zena ulazi u rijaliti

Ivana Tramp, prva žena američkog predsednika Donalda Trampa, mogla bi da uđe u kuću VIP Velikog brata!

Šuška se da Ivani šefovi tog rijaliti šoua nude vrtoglavih dva miliona dolara za pojavljivanje u emisiji, piše britanski "Miror".

Ivana Tramp, koja je bila udata za Donalda od 1977. do 1992. godine, pojavila se 2010. godine u Velikom bratu sa drugim poznatim ličnostima.

Producenti >> Pročitaj celu vest na sajtu medio.rs << tog šoua silno žele da vrate Ivanu na male ekrane zbog odnosa sa "najmocnijim čovekom na svetu", nadajući se da će otkriti neke tajne iz života svog bivšeg supruga.

"Postoji šansa da će Ivana otkriti intimne ili sramotne informacije o Donaldu. Ona ga veoma dobro poznaje, a pošto su razvedeni, malo je verovatno da će se uzdržavati kada je drugi ukućani budu pitali za njega", smatra izvor "Dejli stara", koji nije imenovan.

Kako navodi, Bela kuća po prvi put će morati da prati Velikog brata jer ono što bi Ivana Tramp mogla da otkrije, moglo bi da predstavlja ozbiljan problem za njegov sadašnji brak sa Melanijom Tramp.

Izvor:Tanjug

Nastavak na medio.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.