Izvor: Kurir, 09.Jul.2013, 10:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SPEKTAKL: Dejan Stanković se oprašta protiv Japana u oktobru
Doskorašnji kapiten "Orlova" poslednji zvanični meč u dresu reprezentacije odigraće protiv Japanaca sredinom oktobra
BEOGRAD - Oproštajni meč Dejana Stankovića od reprezentacije Srbije biće upriličen 11. oktobra ove godine protiv Japana u Novom Sadu.
Stanković će na oproštajnom meču oboriti i rekord, pošto će mu to biti 103. utakmica u nacionalnom dresu.
Bilo je u planu da se Stanković oprosti na meču protiv Kolumbije, koji se igra u >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << avgustu, ali insistiranjem Južnoamerikanaca da se taj meč igra u Barseloni, ta opcija je otpala.
"Pomerili smo oproštajni meč za oktobar i duel sa Japanom. Normalno je da se takav događaj održi u Srbiji, dan koji će ostati zapisan u istoriji našeg fudbala. Ako, dakle, ne bude nepredviđenih okolnosti Deki Stanković će poslednji meč u dresu sa državnim grbom da odigra 11. oktobra", rekao je selektor Srbije Siniša Mihajlović.
SPEKTAKL: Dejan Stanković se oprašta protiv Japana u oktobru
Izvor: Dzungla.org, 09.Jul.2013
Doskorašnji kapiten „Orlova“ poslednji zvanični meč u dresu reprezentacije odigraće protiv Japanaca sredinom oktobra OpširnijeKurir










