Izvor: RTS, 30.Maj.2014, 18:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SMS umesto maturskog plesa
Preko 600 kruševačkih maturanata iz šest srednjih škola, okupilo se na platou ispred Doma sindikata u centru Kruševca i tradicionalni kadril ples zamenili uzdignutim kišobranima uz zvuke pesme "Vostani Serbije" Dositeja Obradovića, kako bi iskazali solidarnost sa vršnjacima i svim postradalima u nedavnim poplavama.
"Umesto tradicionalnog maturskog plesa, SMS poruka na broj 1003", tako je solidarnost sa vršnjacima >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << i svim postradalima u nedavnim poplavama iskazalo preko 600 kruševačkih maturanata iz šest srednjih škola.
U sklopu akcije pod nazivom "Minut gromoglasne tišine" oni su se u podne okupili na platou ispred Doma sindikata u centru Kruševca i tradicionalni kadril ples zamenili uzdignutim kišobranima uz zvuke pesme "Vostani Serbije" Dositeja Obradovića.
rts.krusevac@rts.rs
+381 37 438 707







