Izvor: B92, 12.Jan.2019, 18:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SAD: Detetu zaplenjen pištolj u vrtiću
Policija u saveznoj američkoj državi Ohajo je saopštila da je u jednom vrtiću od šestogodišnjeg dečaka zaplenila pištolj.
AP prenosi da se to dogodilo nakon što je neko prijavio da dečak u pantalonama nosi nešto što deluje kao težak predmet.
Policija grada Kolambus u kojem se nalazi vrtić, nije komentarisala da li je pitolj bio napunjen, ali se na fotografji koja je objavljena, vide meci zajedno sa zaplenjenim pitoljem.
Osim toga, policija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je saoptila da dečak neće biti optuen zato to je suvie mlad, kao i da istrauje gde je nabavio oruje.
Direktor vrtića Tajri Polard naveo je u pismu roditeljima da će se dečak "suočiti sa prikladnom disciplinskom merom", ali nije konkretno otkrio kakvom.
On je u vrtiću uveo pravilo o nultoj toleranciji prema oruju i zamolio porodice učenika da razgovaraju sa njima o izbegavanju oruja i dranju istog to dalje od kola.
ŠOK U VRTIĆU: Dečaku (6) za pojasom policija pronašla pištolj sa mecima!
Izvor: Kurir, 12.Jan.2019
Policija u saveznoj američkoj državi Ohajo, danas je saopštila da je u jednom vrtiću od šestogodišnjeg dečaka zaplenila pištolj.
Šestogodišnjak doneo pištolj u vrtić
Izvor: Vesti-online.com, 12.Jan.2019
Policija u saveznoj američkoj državi Ohajo saopštila je da je u jednom vrtiću od šestogodišnjeg dečaka zaplenila pištolj...Pištolj je otkriven kod mališana nakon što je neko prijavio da dečak u pantalonama nosi nešto što deluje kao težak predmet...Policija grada Kolambus u kojem se nalazi...














