Izvor: Mondo, 23.Avg.2012, 23:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ruskinja ojadila Kraljevčanina na spavanju
Elvira P. Osumnjičena je da je pokrala jednog Kraljevčanina u sobi hotela, a uhapšena je s plenom na beogradskom aerodromu.
Državljanka Rusije Elvira P. (50), osumnjičena da je opljačkala jednog Kraljevčanina, uhapšena je na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla" prilikom pokušaja da pobegne iz Srbije, saopštila je danas kraljevačka policija.
Policija je navela da je Elvira P. uhapšena 20. avgusta i da je osumnjičena da je 68-godišnjem Kraljevčaninu 15. avgusta >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << u sobi hotela Turist u Kraljevu ukrala dinare i devize, lap-top i zlatan lanac, ukupne vrednosti oko 500.000 dinara, dok je oštećeni spavao.
Kod osumnjičene su prilikom hapšenja nađeni računar i deo novca i vraćeni su vlasniku.
Elviri P. je posle saslušanja kod istražnog sudije određen pritvor do 30 dana i okrivljena je za krivično delo teška krađa.
(Beta, ilustracija: Guliver/Getty Images)






