Izvor: Studio B, 31.Mar.2015, 09:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rubrika "Pet pitanja pet odgovora"

Gledateljka sa Ceraka, Šavnička 93E, javlja da na raskrsnici ulica Šavničke i Ljubice Ivošević Dimitrov stoje kontejneri za obe ulice i to po 7-8 kontejnera na jednom mestu.

Kaže da zato prilaz zgradama ružno izgleda i da se stalno oseća smrad. Gledateljka pita da li bi kontejneri mogli drugačije da se rasporede i da ih ne bude toliko na jednom mestu.

Od lokalnog pogona JKP „Gradska čistoća" dobili smo odgovor da na ovoj lokaciji za sada nije moguće promeniti >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << raspored i broj kontejnera. Pre svega, u poslednje vreme u ovom delu Ceraka niklo je 10-12 novogradnji, čiji investitori se nisu potrudili da nabave i postave kontejnere za svoje zgrade, kao ni da obezbede mesta za ostavljanje novih kontejnera, kako je sve propisima predviđeno. Između ostalog, i to je razlog zašto lokalni pogon JKP „Gradska čistoća" nema drugih rešenja i u takvoj situaciji od Sekretarijata za saobraćaj ne mogu da traže novu lokaciju za kontejnere.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.