Izvor: Nezavisne Novine, 05.Sep.2016, 12:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Revanš Fjurija i Klička 29. oktobra u Mančesteru

Šampion svijeta u teškoj kategoriji Tajson Fjuri boksovaće protiv Ukrajinca Vladimira Klička 29. oktobra u Mančesteru.

Pomenutu informaciju saopštio je na Tviter profilu trener i stric Fjurija, Piter Fjuri, i tako potvrdio da će se održati revanš meč.

"Bilo je mnogo političkih gluposti, ali su se na sreću završile. Bokseri, advokati i promoteri su spremni. Idemo", napisao je Piter Fjuri.

Prvobitno je revanš meč bio zakazak za 9. jul, ali je odložen >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << zbog Fjurijeve povrede zgloba.

Povreda je pokrenula sumnju, pa je Britanska antidoping agencija optužila boksera iz Mančestera da je koristio nedozvoljene supstance, što je negirao i najavio tužbu.

Fjuri je u novembru prošle godine pobijedio Klička u Dizeldorfu jednoglasnom odlukom sudija i osvojio titule u WBA, WBO i IBO.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.