Izvor: Nezavisne Novine, 31.Okt.2016, 15:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rediteljski prvenac Nikole Koja u bioskopima od 23. novembra
Rediteljski prvenac Nikole Koja, film "Stado", biće premijerno prikazan 23. novembra u Sava Centru i bioskopu "Sinepleks" (Ušće), najavili su producenti.
"Stado" je urnebesna satirična komedija o životu iza kamere, o glumcima, rediteljima, neizlječivim entuzijastima, slijepim za objektivne okolnosti, koji stavljaju na kocku svoju egzistenciju u želji da naprave veliko umjetničko djelo.
Do sjaja i blještavila crvenog tepiha na svečanoj premijeri ne dolazi se >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << putem posutim ružama, već kompromisima, borbom, pa i paktom sa đavolom, ako je potrebno.
Može se reći da je "Stado", kako ističu producenti, zasnovano na istinitoj priči i na priči koja se u ovom trenutku odvija oko nekog sličnog projekta i odvijaće se dok postoje umetnici i dok postoji država.
Glumačku četvorku koja svojim talentom i iskustvom nosi ovaj film čine Nikola Kojo, Zoran Cvijanović, Vesna Trivalić i Nataša Ninković.
Dio "Stada" su i Srđan Timarov, Nikola Ðuričko, Vojin Ćetković, Petar Strugar, Goran Radaković, Marko Gvero, Danijela Vranješ, Hristina Popović, Nikola Pejaković, Bojan Dimitrijević, Nikola Vujović, Branislav Trifunović, Miloš Samolov i mnogi drugi.
Režiju filma potpisuje Kojo uz superviziju Gorana Gajića, dok je scenario pisao Nebojša Romčević.
Film "Stado" će se na redovnom repertoaru svih bioskopa u Srbiji naći od 24. novembra u distribuciji "Con Film"-a.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Premijera filma "Stado" 23. novembra
Izvor: B92, 31.Okt.2016
Rediteljski prvenac Nikole Koja, film "Stado", biće premijerno prikazan 23. novembra u Sava Centru i bioskopu "Sinepleks" (Ušće), najavili su danas producenti..."Stado" je urnebesna satirična komedija o životu iza kamere, o glumcima, rediteljima, neizlečivim entuzijastima, slepim za objektivne...





