Razbijali reklame za letovanje u Hrvatskoj

Izvor: RTS, 21.Avg.2012, 17:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Razbijali reklame za letovanje u Hrvatskoj

U Novom Sadu huligani razbijali šoferšajbne automobila i bilborde na kojima se reklamira letovanje na hrvatskom primorju. Policija traga za počiniocima.

Huligani su u Novom Sadu razbijali šoferšajbne automobila i bilbord  na kojima se reklamira letovanje na hrvatskom primorju, preneli su lokalni mediji.

U Dositejevoj ulici huligani su, pevajući navijačke pesme, razbili šoferšajbnu na jednom automobilu, udarali po drugim vozilima i prevrtali kontejnere za smeće.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />
Na jednom autoboskom stajalištu u blizini Novosadskog sajma polupali su pano sa reklamom koja poziva turiste na letovanje na hrvatskom primorju.

Policija traga za počiniocima ovih incidenata koji su se desili rano jutros.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.