Ranjen predsednik mladih DPS u Baru

Izvor: B92, 04.Okt.2020, 11:23

Ranjen predsednik mladih DPS u Baru

Bar -- Barska policija traga za Branislavom Đukićem (36) koji je sinoć, nekoliko sati posle ponoći, ranio dvojicu sugrađana - Đ. A. i B.J.

Iz Uprave policije Vijestima je nezvanično saopšteno da je dežurna služba Centra bezbednosti Bar u 03.50 obaveštenja da je u jednom lokalu došlo do upotrebe vatrenog oružja i da su ranjene dve osobe, koje su van životne opasnosti.

"Izlaskom na mesto događaja utvrđeno je da je događaju prethodila svađa vlasnika lokala >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa izvršiocem B. Đ. koji se nedugo zatim sa oružjem vratio u navedeni lokal i počeo nasumično da puca u pravcu lokala, a zatim i u unutrašnjost, gde su se nalazili vlasnik lokala i osoblje", rečeno je nezvanično iz policije.

Kako je navedeno, povrede u predelu stopala zadobio je Đ. A. iz Bara, službenik Uprave policije, dok se utvrđuju okolnosti pod kojima je prostrelnu ranu zadobio B.J, koji je predsednik Saveta mladih DPS Bar i odbornik te partije u lokalnom parlamentu.

Nastavak na B92...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.