Izvor: NoviMagazin.rs, 15.Dec.2024, 17:13

Rajić: Vlast sad ne sme da žuri sa projektom Jadar

Advokat i osnivač RERI-ja Jovan Rajić ocenio je u "Novom danu" da vlast u Srbiji, s obzirom na proteste u zemlji, ne sme preterano da žuri sa guranjem još jednog problema i prsta u oko građanima ove zemlje - osetljivog pitanja kao što je Rio Tinto.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

Rajić: Vlast sada ne sme da žuri s projektom "Jadar", bio bi to još jedan prst u oko građanima

Izvor: Radio 021, 15.Dec.2024

Advokat i osnivač RERI-ja Jovan Rajić ocenio je da vlast u Srbiji, s obzirom na proteste u zemlji, ne sme preterano da žuri sa guranjem još jednog problema kao što je projekat Jadar.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.