Radovi na Pančevačkom mostu izazvali gužve

Izvor: Blic, 11.Dec.2010, 13:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radovi na Pančevačkom mostu izazvali gužve

Pravac ka Krnjači na Pančevačkom mostu poslednjih sat vremena skoro je u potpunosti blokiran jer radnici krpe rupe na mostu. Stvorile su se velike kolone u pravcu ka Krnjači, a za prelazak preko mosta potrebno je više od deset minuta.

- Desna saobraćajna traka ka Krnjači na Pančevačkom mostu je zatvorena. Radnici tamo krpe rupe, postavili su putokaze da se obavezno skrene u levu traku, tako da se tu stvara čep. Desetak minuta je potrebno da se pređe most.

Dodatni >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kolaps na mostu napravio je i kvar jednog automobila. Ko mora preko njega u narednih nekoliko sati, neka se dobro naoruža strpljenjem - kaže za "Blic online” Vlada Ivetić, dispečer "Žutog taksija”.

Iznervirane vozače dodatno je uznemirilo i to što se radovi na Pančevcu rade baš sada, umesto da je za krpljenje rupa odabrana neka noć ili vreme kada je manje potrebe da se pređe preko mosta.

- Da nisu mogli da rade to preko noći ili u neko drugo vreme? Taman pomislim da je subota, da ima malo manje gužve, kad ono opet naletim na kolonu na mostu. Ovo postaje nepodnošljivo - priča jedan pod vozača koji je prešao preko mosta.

Još nije poznato ko je izdao nalog da se izvode radovi u sred dana i to na jedinoj prekorečnoj vezi na Dunavu.

U JKP "Beograd put” kažu da oni nisu nadležni za održavanje Pančevačkog mosta.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.