Radnik se obesio u akva parku

Izvor: B92, 23.Maj.2015, 16:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnik se obesio u akva parku

Rukovodilac hidrotehničkog održavanja sokobanjskog akva parka "Podina" M.M. (31) pronađen je mrtav na radnom mestu.

Prema nezvaničnim saznanjima, mladić je počinio samoubistvo vešanjem, javlja portal Sokobanja.tv.

Telo su primetile komšije koje žive u blizini akva parka i odmah obavestili sokobanjsku policiju.

Na licu mesta trenutno se nalaze pripadnici sokobanjske policije koji obezbeđuju akva park, a čeka se dolazak stručnih ekipa iz Zaječara >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koje će obaviti uviđaj na licu mesta.

Nakon završetka uviđaja očekuje se i zvanično saopštenje policije.

Prema navodima RTS, tužilac Višeg tužilaštva u Nišu nije tražio obdukciju.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.