Radnik pao sa zgrade u Novom Pazaru, u kritičnom stanju

Izvor: N1 televizija, 11.Jun.2018, 17:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnik pao sa zgrade u Novom Pazaru, u kritičnom stanju

Građevinski radnik teško je povređen kada je pao sa zgrade u izgradnji u Novom Pazaru, saznaje radio Sto plus.

Prema nezvaničnim informacijama, on je pao sa vrha zgrade u Ulici generala Živkovića na kojoj je do sada izgrađeno pet spratova.

Tom prilikom zadobio je višestruke prelome i teške povrede glave.

"Nakon ukazane pomoći, pacijent je transportovan u Klinički centar u Kragujevcu. Njegovo zdravstveno stanje je ozbiljno i on ima povrede opasne po život", rekla je portparolka Opšte bolnice u Novom Pazaru Suada Gicić Skenderi.

Gradilište je trenutno prazno, a prema saznanjima radija, radove je izvodio "Faek company" iz Tutina.

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.