Izvor: Nezavisne Novine, 11.Feb.2021, 11:23
Radnik pao sa zgrade u Banjaluci i poginuo
BANJALUKA - Radnik N.V. (58) iz Laktaša preminuo je juče nakon što je pao sa krova zgrade u izgradnji, sa visine od oko 17 metara, saopšteno je iz PU Banjaluka.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
NESREĆA U BANJALUCI Radnik poginuo pri padu sa 17 metara visine
Izvor: Blic, 11.Feb.2021
Radnik N. V. iz Laktaša poginuo je juče kada je pao sa krova stambene zgrade u izgradnji u Ulici Save Ljuboje u banjalučkom naselju Starčevica, potvrdili su u Policijskoj upravi Banjaluka.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





