Izvor: N1 televizija, 26.Maj.2016, 16:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rada Đuričin i Irfan Mensur gosti Tri tačke
Gosti emisije Tri tačke biće glumica Rada Đuručin i glumac Irfan Mensur. Sa njima razgovaramo o pozorištu i novoj predstavi "Primadone".
U Tri tačke i o operskom repertoaru za decu u mlade u "Madlenianumu" sa Svetlanom Savičić-Sekulić, operskom pevačicom.
Tri tačke je talk-show emisija u čijem središtu su priče o životu, o onome šta nam se dešava i šta nas okružuje - od zdravlja i kulture do politike. Na programu je televizije N1 od ponedeljka do četvrtka od 17.30 časova.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















