Putevi klizavi, magla smanjuje vidljivost

Izvor: Nezavisne Novine, 16.Jan.2015, 18:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Putevi klizavi, magla smanjuje vidljivost

SARAJEVO - Magla i niska oblačnost smanjuju vidljivost na dionicama u kotlinama i uz riječne tokove centralne BiH te u nekim dijelovima Kantona Sarajevo.

Na zasjenjenim dijelovima puteva u višim predjelima, kao i na mostovima i prilazima tunelima upozorava se na poledicu na kolovozu.

Skreće se pažnja i na učestale odrone kamenja na kolovoz, a izdvajaju se putevi: Zenica-Žepče, Crna Rijeka-Jajce i Dobro Polje-Miljevina.

Zbog aktiviranog klizišta, obustavljen >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << je saobraćaj na dionici magistralnog puta M-4 Simin Han-Kalesija (u Babajićima). U funkciji je obilaznica preko Dubrava.

Na graničnim prelazima nema dužih zadržavanja, saopšeno je iz BIHAMK-a.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.