Izvor: Vesti-online.com, 01.Feb.2014, 15:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pucnjava kod Univerziteta Mičigen: Ranjena dva studenta
Na dvojicu studenata pucano je u njihovom stanu nedaleko od Državnog univerziteta Mičigen, saopštila je policija, koja veruje da je napadač mladić star oko 20 godina.
Jedan od ranjenih studenata je u bolnici u kritičnom stanju, dok je drugi posle ukazane lekarske pomoći otpušten, navedeno je u saopštenju koje prenosi AP.
Policija je saopštila da se traga za sumnjivim 20-godišnjakom i da se veruje da nije bila u pitanju nasumična pucnjava.
Gradska >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << i policijska služba univerzitetskog kampusa za sada nemaju druge informacije o pucnjavi koja se desila nešto pre 21 sat po lokalnom vremenu u stambenom kompleksu Sedar vilidž, približno kilometar udaljenom od kampusa, navodi AP.
Nastavak na Vesti-online.com...


















