Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 09.Avg.2013, 12:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prvi računi novoformiranog preduzeća EPS
Novoformirano preduzeće za snabdevanje strujom EPS Snabdevanje saopštilo je danas da su prvi računi za struju potrošenu u julu počeli da stižu na adrese kupaca kao i prve uplate na račun tog preduzeća.
Pogledaj vesti o: EPS
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
EPS Snabdevanje poslalo prve račune za struju građanima
Izvor: Danas, 09.Avg.2013
Novoformirano preduzeće za snabdevanje strujom EPS Snabdevanje saopštilo je juče da su prvi računi za struju potrošenu u julu počeli da stižu na adrese kupaca, kao i prve uplate na račun tog preduzeća.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







